Czy szukasz

Samochodu chłodni?

Posiadamy nowoczesny pojazd umożliwiający transport produktów wymagających obniżonej temperatury nawet do -20 stopni celciusza!

Wypożyczalnia samochodów chłodnia Warszawa

Tak tanio jeszcze nie było

Już od 200zł/dzień

Sprawdź dostępność oraz dokładną specyfikację naszego pojazdu. Gwarantujemy 100% sprawność oraz gotowość do działania!

Wynajem aut chłodnia

/ /

Wynajmując samochód typu „chłodnia” należy zwrócić uwagę na jakość oferowanego pojazdu, jego możliwości, parametry techniczne oraz udogodnienia jakie oferuje kierowcy. Oferowany przez nas pojazd jest nie tylko nowy i w 100% sprawny techniczne, ale charakteryzuje się szerokim spektrum możliwości – przewiezie zarówno towar wymagający obniżonej, jak i podwyższonej temperatury. Oferowany pojazd może zostać wypożyczony w dowolne miejsce na świecie (nie tylko w Warszawie, gdzie mieści się centrala firmy).

 

WARUNKI

Oferujemy bardzo dobre warunki wynajmu uzależnione od ilości dni, na jakie miałby być wypożyczony, z wysokim limitem dobowym przebytych kilometrów. Dysponujemy Fiatem Ducato z 2013 roku, który jest niewątpliwym liderem na rynku pojazdów chłodniczych.

 

CHARAKTERYSTYKA POJAZDU

Wymiary zewnętrzne samochodu.

Olbrzymia pojemność oznacza zwykle duże wymiary samochodu chłodniczego – co w niektórych przypadkach bardzo ogranicza swobodę podróży (chociażby ograniczoną zbyt niskimi wiaduktami znajdującymi się po drodze do celu). Jednak nie dotyczy to oferowanego przez nas Fiata Ducato, bowiem jego wymiary to: 4,3m/2.1m/2,1m (długość/szerokość/wysokość) co oznacza jedno – brak problemu podczas podróży (nie zaklinuje się pod żadnym wiaduktem).

Pojemność ładowni.

Pojazd charakteryzuje się dużą pojemnością, bowiem pomieści aż 8 europalet (bądź odpowiednią ilość produktów, które po zapakowaniu nie przekraczają pojemności 8 palet o standardowych wymiarach).

Parametry techniczne chłodni.

Za utrzymanie odpowiedniej temperatury odpowiada bardzo mocny agregat, który umożliwia obniżenie temperatury do -25°C bądź jej utrzymanie na poziomie +25°C. Wszystko zależy od charakterystyki przewożonego towaru.

Oferowany przez nas Fiat Ducato jest jednym z najbardziej praktycznych i wygodnych samochodów w swojej klasie i sprawdzi się zarówno podczas przewozów krajowych, jak i międzynarodowych. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!

wynajem aut chłodnia Warszawa
wynajem busów chłodnia Warszawa